Haber & Duyurular

Senkron ile ilgili güncel haber, basın bülteni, proje ve duyurular.

Haber - 22-05-2018

Uba Sitesi / Etiler

Etiler'in merkezi konumlu ve prestijli sitelerinden biri olan UBA Sitesi 11 blokta toplam 52 daireden oluşmaktadır.

Haber - 22-05-2018

Media Markt

Belirtilen Media Markt mağazalarındaki elektronik güvenlik sistemleri kurulumu Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haber - 22-05-2018

Huqqa Restoran

Huqqa Restoran Kuruçeşme, Emirgan ve Emaar Square restoranlarında kullanılan “Ticari Kullanım Tablet Üniteleri” temini, montajı ve güvenliği özel sistemlerle Senkron tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haber - 22-05-2018

Atasay

Aşağıda isimleri geçen yurtiçi ve yurtdışı Atasay Mağazalarının Vitrin Kilit Sistemleri, Hırsız İhbar Sistemleri ve CCTV Sistemleri kurulumu Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haber - 09-05-2018

ESAN ECZACIBAŞI

Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’ye ait aşağıdaki tesislerin IP CCTV Sistemi kurulumu Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haber - 09-05-2018

SETUR

Başta, Setur Servis Turistik A.Ş.- Genel Müdürlük olmak üzere, belirtilen toplam 25 adet havalimanı, liman ve sınırlardaki Setur Duty Free’lerdeki Gümrük CCTV Sistemleri kurulumu Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Haber - 09-05-2018

Strasbourg Türk Misyon Binaları Projesi

Strasbourg Türk Misyon Binaları Parc de l'Orangerie'nin karşısında, kanal kıyısındaki bir arsada yer almaktadır. Kompleks konsolosluk ofisleri, konsolosluk hizmet binası, konsolos rezidansı ile Avrupa Konseyi Daimi Temsilciliği binalarından oluşuyor ve 44.000 m2 yapılı alana sahip.

Haber - 19-04-2018

Migros & Kipa PTS Projesi

Türkiye genelinde bulunan 18 adet Migros ve Kipa Mağazalarının Plaka Tanıma Sistemleri kurulumu Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.

Haber - 26-01-2017

5 Yeni Bölgede Satış Başladı

Siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza güvenlik alanında A’dan Z’ye hizmet sunan Senkron, bu hizmetlerinin eş zamanlı ve sürdürülebilir olması adına bölge satış ofisleri açılışları projesini hayata geçirdi.

Haber - 08-12-2016

Borsa İstanbul'da Gong Senkron Güvenlik için çaldı

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. Borsa İstanbul İkinci Ulusal Pazar'da işlem görmeye başladı