Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Nahita/D-Ream

Eğlence ve yeme-içme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan D-ream, 2012 Mart ayında Doğuş Grubu iştiraki ile kurulmuştur.

Nahita/D-Ream

Eğlence ve yeme-içme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan D-ream, 2012 Mart ayında Doğuş Grubu iştiraki ile kurulmuştur. D-ream; farklı zevklere ve damak tatlarına hitap etmek, sosyal hayatın merkezinde konumlandırılmış mekanlarda,  Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilmiş menüleri bizlerle buluşturmaktadır. Doğuş Grubu’nun gücüyle, sektörün önde gelen markalarını kendi bünyelerine katmaktadır. Bünyesinde 32 markası bulunmaktadır.  Bunlardan bazıları; Fenix, Kitchenette, Nusr-Et, Anjelique, Zuma, Lacivert, Mezzaluna, Go Mongo, Go Meso, La Pain Maison, Borsa Restaurant, Kiva, Galata Port Caffe, Galata Port Büfe, Cadoro,Vogue, Rüya Kebap, Günaydın, Darphane Lokantaları, Da Mario, Çubuklu 29, Ukus 29, Tom’s Kitchen, Laika, Gina, Mama, Carlotta, Wanna Pop, Gigi, Hori Japanese, Masa Restaurant, Sait Balık, Ryo-Tei Itsmen, Aija Hotel, İstanbul Doors Academy, Beluga, Shelly, Loft, Tramola, Floripa, Parle vb.
 

İHTİYAÇ VE TALEP:

D-ream güvenlik bölümü tarafından;  bünyesinde yer alan işletmeler için, yüksek çözünürlüklü kameralar ve kameraların gerektiğinde Genel Müdürlük binasından erişim yapılarak izlenmesi talep edilmiştir. Ayrıca, işletmede çıkabilecek yangının erkenden algılanarak zamanında müdahale edilmesi ve söndürme sistemi ile önemli mekanların söndürülmesi için uygun projelendirmenin yapılması talep edilmiştir.
Bunun yanında, olası bir hırsızlık anında, merkezin zamanında bilgilendirilmesi ve kontrollü giriş-çıkış yapılacak odalar için, Kartlı Geçiş Sistemi tasarımı ve uygulaması ile grubun bünyesine sonradan katılan işletmelerde yer alan mevcut Elektronik Güvenlik Sistemlerinin,  D-ream konseptine uyarlanması talep edilmiştir.
 

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

Eğlence sektöründe faaliyet gösteren şirkete ait lokasyonlarda personel ve müşterilerinin can güvenliği ve yapılan yatırımın güvenliği için; Yangın Algılama, Hırsız ve Soygun İhbar, IP Kameralar, Kartlı Geçiş ve FM200 Söndürme Sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumu, bakım ve servis hizmetleri ile kesintisiz hizmet anlayışıyla can ve mal güvenliği sağlayan çözüm ve hizmetler sunulmaktadır.